Залиште її у спокої: навколо хворої Заворотнюк розгорівся скандал

Похоронні бюро відкрито спекулюють на темі смерті Заворотнюк.

Залиште її у спокої: навколо хворої Заворотнюк розгорівся скандал
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Навколо зірки серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасії Заворотнюк, що за не підтвердженими офіційно даними бореться із раком мозку, розгорівся величезний скандал.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «ДниРУ».

Як повідомляється, тема хворої зірки наразі скрізь активно обговорюється. Крім того, що журналісти за будь-яку ціну намагаються отримати хоч якусь інформацію та постійно переслідують родину акторки, активізувалися лікарі та похоронні бюро.

Якщо лікарі, коментують хворобу акторки та причини її виникнення, при цьому жодного відношення до її лікування не мають, то похоронні бюро відкрито спекулюють на темі смерті Заворотнюк.

Вони почали продавати землю на кладовищі, яка нібито розташована поблизу сімейної могили Заворотнюк. Вони пропонують придбати землю поблизу її могили з аукціону, з можливістю бути похороненим поблизу зірки.

Фанати Анастасії такої нахабності стерпіти не змогли та почали активно коментувати ситуацію.

“Всі зірки щурячого шоу-бізнесу, особливо в Москві, розбестили лікарів та інших хватателей і поглиначів їх скажених грошей. Так і чекають в упряжці лікарі і ритуальні контори -” лікувати “зірок від” раку “і відправити їх на цвинтар. Ще жива Заворотнюк , а копачі цвинтаря і їх контора ЧЕКАЄ її на кладовищі 2х2 … Позорище “,” Боже мій до чого ми добилися, живих людей ховаємо, кошмар, звідки стільки злості?”, “Побійтеся Бога упирі, совісті у вас немає, заради піару готові на будь-яку гидоту, а якби з вашою мамою так поступили, ви не замислюєтеся про це. Ні, щоб чол Овеков якось підтримати, ви лізете в будь-яку щілину, щоб напаскудити (орфографія і пунктуація авторів збережені. – ред.)”, – міркують шоковані фанати зірки.

Нагадаємо, рак мозку, з яким бореться Анастасія Заворотнюк, особливо агресивний – гліобластома не піддається лікуванню препаратами, які ефективні щодо інших видів онкологічних захворювань.

Джерело: Народна Правда