Видача субсидії в Україні: що не так з новою системою

Нова система, яка повинна була спростити життя має багато недоліків.

Видача субсидії в Україні: що не так з новою системою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів України спростив видачу субсидії в Україні, однак нова система, яка повинна була спростити життя має багато недоліків.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Сегодня».

Спрощення процедури отримання субсидії стосується не всіх одержувачів, а лише дитячих будинків сімейного типу, сільських пенсіонерів та військовослужбовців.

Старший консультант з питань соціального захисту населення Інституту місцевого розвитку Антон Левицький відзначив, що дитячі будинку сімейного типу зазвичай мають велику площу. В той же час існуючі раніше соціальні норми для призначення субсидій ці умови не враховували.
Наразі це питання є вирішеними.

У той же час з пенсіонерами не все так просто. Він вважає, що зміни дають можливість маніпулювання та зловживання пільгами.

Економіст Олександр Охрименко підтримує позитивні зрушення у цьому питанні. Він відзначає, що військовослужбовцям, доходи яких є офіційними, зазвичай доволі складно отримати необхідні довідки. Тож спрощення для них процедури є надзвичайно актуальним.

Нагадаємо, деяким пенсіонерам почали приходити сповіщення, в яких сказано, що їхній дохід перевищує податкову соціальну норму. Внаслідок чого вони позбавляються пільг на оплату комунальних послуг.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...