Смог в Україні: у ДСНС назвали міста із забрудненим повітрям

Смог в Україні: у ДСНС назвали міста із забрудненим повітрям
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Над Україною продовжує утримуватися смог – у ДСНС назвали міста, де спостерігається перевищення норм забруднення повітря.

Разом із тим, як заявила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 26 жовтня, значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря в Україні не зафіксовано, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Станом на 26 жовтня значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря не зафіксовано. Концентрація оксиду вуглецю, фенолу, формальдегіду, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, які могли б бути віднесені до високих, мережа спостережень гідрометеорологічних організацій ДСНС України не фіксує”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в Україні утримується антициклонний характер погоди, що обумовлює відсутність опадів, слабкий вітер, підвищення температури повітря від поверхні землі до висоти 700-800 м (інверсія), відсутність вертикального перемішування повітря, густі тумани. Ці фактори сприяють накопиченню в приземному шарі забруднюючих речовин.

При цьому, як запевнили в службі, значного зростання рівнів забруднення повітря не спостерігається.

“Втім, є незначні перевищення гранично допустимих концентрацій у Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Львові та Кам’янському”, – додали у ДСНС.

Фахівці запевнили, що в Україні немає істотних підстав для занепокоєння про стан повітря.

А тим часом токсиколог попередив про небезпеку надлишку вуглекислого газу для здоров’я – забруднення повітря загрожує серйозними розладами дихання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...