У Кличка зробили важливу заяву про тарифи на опалення у Києві

Тарифи на опалення у Києві не підвищуватимуться до кінця сезону

У Кличка зробили важливу заяву про тарифи на опалення у Києві
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Тарифи на опалення та гарячу воду у Києві не підвищуватимуться до кінця поточного опалювального сезону.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу КМДА, таку заяву зробив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Чиновник пояснив, що міська влада має намір розширювати програми енергоефективності для житлових будинків, що дозволить зменшити вартість послуг КП “Київтеплоенерго”.

“Наша мета – стримувати вартість за допомогою підвищення енергоефективності на рівні окремих житлових будинків і на рівні всього теплоенергетичного комплексу міста. Шляхом організаційних заходів за півроку зменшено тепловтрати на мережах на 2%, цей показник значно зросте після завершення ремонтної кампанії та позитивно позначиться на економіці теплопостачальної компанії “Київтеплоенерго”, – зазначив заступник голови КМДА.

Крім того, за словами Пантелеєва, одночасно міська влада втілює програми співфінансування заходів енергоефективності в житлових будинках.

Раніше повідомлялося, що у п’ятницю 25 жовтня, у Києві стартував опалювальний сезон. Це найпізніший термін, якого почався опалювальний сезон за останні десять років.

Джерело: Народна Правда