Разумков: українська делегація в ПАРЄ не повернеться

Раніше прийняте рішення було цілком логічним та правильним.

Разумков: українська делегація в ПАРЄ не повернеться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає, що наразі немає передумов для повернення української делегації в Парламентську Асамблею Ради Європи – ПАРЄ.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «РБК-Україна».

Разумков відзначає, що деякі країни пропонують повернутися в організацію. На його переконання дане рішення має прийматися Верховною Радою.

У той же час, спікер Верховної Ради вважає, що раніше прийняте рішення було цілком логічним та правильним. В умовах які склалися, він не бачить передумов для зміни чи корегування раніше прийнятого рішення та повернення делегації в ПАРЄ.

“Багато хто з цим не погоджуються. Є і ті представники різних країн, які все одно пропонують повернутися української делегації. Я говорив, що це рішення буде прийматися в стінах парламенту. Але я вважаю, що позиція української делегації була в той час абсолютно коректною і правильної… на сьогодні я не бачу передумов для зміни того рішення, яке було”, – заявив Разумков.

Нагадаємо, президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Ліліан Морі Паск’є закликала Туреччину припинити військову операцію в Сирії, яку оголосив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган з метою знищення загонів Робочої партії Курдистану і терористичної організації ІДІЛ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...