Дієтологи розповіли, яке м’ясо шкодить організму сильніше всього

Дієтичне м'ясо можна вживати далеко не всім, в деяких віпадках воно може стати небезпечним.

Дієтологи розповіли, яке м’ясо шкодить організму сильніше всього
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, що м’ясо, навіть дієтичне можна вживати далеко не всім. Інколи воно може стати небезпечним та нанести істотну шкоду здоров’ю людини. З огляду на це, фахівці дали поради яке м’ясо та в яких випадках категорично заборонено вживати.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Виявляється, що курятина не така безпечна як вважається. Вона нарівні із свининою може стати причиною розвитку проблем із здоров’ям.

Справа втому, що білок, який входить до складу курятини є найбільш алергенними із усіх. Саме тому, люди які страждають на різні форми алергії мають виключити його із раціону.

Лікарі радять замінити курятину на м’ясо кролика чи навіть яловичину.

Незважаючи на це, самим небезпечним сортом є свинина, через високий вміст жирів. Фахівці відзначають, що вживання даного виду м’яса у великих кількостях, призводить до порушення ліпідного профілю крові. З огляду на це, його з обережністю слід вживати людям із захворюваннями серцево-судинної системи.

Отже, самими небезпечними є свинина та курятина.

Нагадаємо, про користь і шкоду червоного м’яса до цих пір ведуться суперечки. Одні вважають, що воно провокує розвиток серцево-судинних хвороб, раку, і призводить до передчасної смерті. Інші ж вважають цей продукт корисним. За словами дієтолога Світлани Фус, червоне м’ясо корисно для здоров’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...