Мінус 7 кілограмів: дієтологи розповіли про смачний спосіб схуднення

Дієта на бананах - режим харчування «для ледачих»

Мінус 7 кілограмів: дієтологи розповіли про смачний спосіб схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Популярна бананова дієта під назвою «Asa Banana Diet»  була розроблена в Японії.  У 2012 році вона мала таку популярність, що полки з бананами в продуктових магазинах були порожні. Режим харчування розроблений «для ледачих» і не вимагає фізичних вправ, щоб досягти бажаного результату.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ІА “Версія”.

Її суть полягає в тому, що на сніданок можна їсти тільки банани і пити воду кімнатної температури. В інші прийоми їжі можна дотримуватися звичного раціону. Важливо в проміжку між сніданком і обідом протриматися і нічим не перекушувати. Обмежень за кількістю вживаних бананів немає. Найголовніше – вони повинні бути сирими і зрілими. Основоположник дієти – Хітоши Ватанабе, стверджував, що завдяки такому сніданку йому вдалося скинути 16 кілограм.

Loading...

Банани легко втамовують голод і обволікають стінки шлунка, а також містять в собі велику кількість вітамінів і корисних речовин. Плід містить в собі триптофан, який впливає на емоційну систему. Він підвищує настрій, допомагає впоратися з депресією, підвищує працездатність. Тож це ще одна з вагомих причин додавати банани до свого сніданку. Плоди містять в собі калій, кальцій і нікотинову кислоту. У сукупності ці речовини необхідні для ритмічної роботи серця і нормалізації тиску в організмі.

Дієтологи наголошують, що ідеальний прийом їжі повинен бути в співвідношенні 80/20. Це означає 80% насичення і 20% порожнечі, щоб не перевантажувати травну систему. Дотримання цих правил посприяє позбавленню до 7 кілограм зайвої ваги за тиждень за дотримання умов:

1. відмова від алкоголю;

2. підготовка до сну до опівночі;

3. останній прийом їжі до 8 години вечора;

4. не перекушувати між основними прийомами їжі.

Дотримуватися бананову дієту просто і корисно. Вона прискорює метаболізм, допомагає контролювати свій апетит і утримує від переїдання протягом дня.

Нагадаємо, вчені знайшли в організмі людини корисний жир, який рятує від діабету та ожиріння. Тож не будь-який жирова тканина в нашому організмі за своєю природою є шкідливою. Вона має різний вплив на наше здоров’я.

Раніше іспанські вчені прийшли до висновку, що помірне вживання молока захищає від раку, діабету і проблем з серцем.

Нагадаємо також, раніше лікарі назвали ознаки, за якими можна діагностувати гастрит – захворювання, з яким  стикається велика кількість людей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...