Українцям обіцяють пенсії по 4 тисячі гривень: коли це станеться

Українцям в черговий раз обіцяють підвищити та виплачувати пенсії по 4 тисячі гривень.

Українцям обіцяють пенсії по 4 тисячі гривень: коли це станеться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українцям в черговий раз обіцяють підвищити та виплачувати пенсії по 4 тисячі гривень, тобто збільшити розмір пенсій вдвічі.

Loading...

Чи можливо це в умовах дефіцитного бюджету запропонованого урядом, розбиралася НАРОДНА ПРАВДА.

Уряд наразі дійсно готується підвищити прожитковий мінімум. Нещодавно були зроблені заяви, що вже у 2020 році прожитковий мінімум буде становити 4000 гривень. Підвищення прожиткового мінімуму безпосередньо вплине на розмір пенсій, адже виходячи з нього здійснюється її розрахунок.

Важливо відзначити, що в поданому Проекті бюджету на 2020 рік прожитковий мінімум на особи закладений в розмірі 2027 гривень, з його підвищенням до кінця року до суми 2118 гривень.

У той же час, Проект містить вимогу щодо вжиття заходів до збільшення розміру вказаної величини до суми 4215.

Відтак, збільшення розміру мінімальної пенсії до бюджету не закладено, а її підвищення залежить від дій Уряду по виконанню пафосної вимоги бюджету.

Нагадаємо, Конституційний суд України своїм рішенням визнав, що встановлення мінімального необхідного віку для нарахування пенсії за вислугу років – незаконно.

Додамо, заробити собі гідну пенсію за допомогою накопичувальної пенсійної системи в короткостроковій перспективі в Україні не вийде – впроваджувати систему не поспішають.

Джерело: Народна Правда
загрузка...