Ліквідація ватажка ІДІЛ: з’явилися нові дані про операцію

Шпигун викрав спіднє ватажка ІДІЛ

Ліквідація ватажка ІДІЛ: з’явилися нові дані про операцію
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Шпигун очолюваних курдами Демократичних сил Сирії (SDF) викрав спідню білизну лідера ісламістів Абу Бакр аль-Багдаді, перед тим, як його було вбито.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це у у Twitter повідомив старший командувач SDF Полат Джан.

Loading...

Він зазначив, що маючи спіднє Абу Бакр аль-Багдаді, фахівці змогли перевірити особу терориста і підтвердити, що це саме ватажок ІДІЛ.

“Наше власне джерело, яке змогло дістатися до аль-Багдаді, принесло спідню білизну аль-Багдаді, щоб провести ДНК-тест і переконатися на 100%, що йдеться про аль-Багдаді”, – йдеться у публікації.

За словами Джана, SDF відіграли важливу роль у спецоперації спільно з США. Він наголосив, що “вся розвідка та доступ до аль-Багдаді, а також ідентифікація його місця були результатом нашої власної роботи”.

“Наше розвідувальне джерело брало участь у надсиланні координат, керуванні висадки десанту, участі в операції та її успішності до останньої хвилини”, – заявив він.

Нагадаємо, Абу Бакр аль-Багдаді – голова ІДІЛ, був убитий у ході спецоперації у Сирії. Перші відомості про його вбивство з’явилися у мережі в суботу, 26 жовтня. Пізніше в мережу потрапили перші кадри його ліквідації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...