Названо попередні причини загибелі екс-міністра Кутового

Кутовий мав всього 50 годин нальоту, що свідчить про недостатній досвід управління транспортним засобом

Названо попередні причини загибелі екс-міністра Кутового
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Причинами авіакатастрофи, внаслідок якої загинув екс-міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий, можуть бути погані погодні умови та відсутність достатнього досвіду з керування вертольотом. Таку інформацію оприлюднив директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України Олег Бабенко.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  Бабенко повідомив  УНІАН.  

За словами Бабенка, Кутовий мав всього 50 годин нальоту, тобто,  в пілота не було достатнього досвіду, також авіакататстрофу міг спричинити сильний туман, через який пілот міг дезорієнтуватися.

  “Зараз працює спеціальна комісія, яка розслідує причини авіакатастрофи. Розслідування буде складним. Там все згоріло. Чорні ящики на цьому типі вертольотів не встановлюються. Але вже зрозуміло, що Кутовий розбився на вертольоті через погані погодні умови і відсутність достатнього досвіду з управління повітряним судном”, – зазначив Бабенко.

Він зазначив, що пілот через сильний туман втратив просторове положення вертольота й вже нічого не міг із цим зробити, як результат – врізався в землю.

Нагадаємо, Тарас Кутовий загинув у понеділок, 21 жовтня, приблизно о 16:00, під час падіння вертольоту на території приватного домоволодіння у селі Тарасенкове Полтавської області. Аварія сталася із вертольотом “Робінсон-44”, який слідував із Києва до Полтавської області. Кутовий був пілотом.

Також повідомлялося, що Кутовий отримав ліцензію пілота в липні 2019 року. Тіло екс-міністра частково обгоріло, а частина його голови “счесана”.

Додамо, що ми повідомляли, що в середу, 23 жовтня, в Києві в Клубі Кабінету Міністрів України попрощалися із екс-міністром аграрної політики і продовольства України Тарасом Кутовим, який загинув 21 жовтня при падінні вертольоту.

Джерело: Народна Правда