Війна на Донбасі: Безсмертний забив на сполох через план Сайдіка

Роман Безсмертний забив на сполох, в Україні реалізується план Сайдіка, який ніколи не підтримувала українська сторона.

Війна на Донбасі: Безсмертний забив на сполох через план Сайдіка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс представник у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний забив на сполох, через план який наразі реалізує Україна на Донбасі. Він дуже схожий на план Сайдіка, який ніколи не підтримувала українська сторона.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Еспресо.TV.».

У ефірі телеканалу Безсмертний відзначив, що наразі те, що відбувається, більше схоже на реалізацію плану Сайдіка 2018 року, який Україна ніколи не підтримувала. На його переконання даний документ не може бути застосований, адже він за своєю суттю фактично визнає так звані республіки та їх керівництво.

У результаті буде визнано, що на окупованих територіях не російські війська, а якісь формування, які згодом можуть стати органами влади.

“Те, що ми до цих пір не сказали, що це лінія фронту, а з того боку знаходяться російські війська, ми тим самим послаблює свою позицію щодо національного та міжнародного права”, – резюмував Безсмертний.

Нагадаємо, другий український президент, представник країни в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кучма заявив, що так звана “формула Штайнмаєра” по Донбасу, яку прийняла Україна, не є капітуляцією.

Джерело: Народна Правда