“Збудуємо рів!”: на росТБ пригрозили перетворити Україну на Сирію

Олег Нілов заявив, що Росія залишить Україні тільки Львівську область, де влаштує "український Ідліб"

”Збудуємо рів!”: на росТБ пригрозили перетворити Україну на Сирію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Депутат  Держдуми РФ Олег Нілов зробив нахабну заяву щодо територіальних претензій на Україну і заявив, що територія України має обмежуватися однією областю – Львівською.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, свою маячню Нілов озвучив  в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Россия 1”.

Так,  політик країни-агресора запропонував боротися з вигаданим розквітом “неофашизму і нацизму” в чужій йому державі.

“Ви дочекаєтеся того, що відбулося у Сирії!”,  – пригрозив російський депутат. Відповідаючи на запитання російського  пропагандиста Євгена Попова, що в разі такого сценарію стане “українським Ідлібом”, куди витіснять всіх “терористів”, маючи на увазі українських патріотів, Нілов назва Львіську область.

“Ну, звісно, Львівщина. Але це ще велике питання. Тому що Львівська область відійде іншій державі. Тому Галичина – обнесена великим валом, огорожею, де хочуть жити ось ці громадяни. Нехай вони туди збираються! Нехай вони там проголошують свої хворі принципи! І тільки жовто-блакитна кров нехай там тектиме під наглядом спеціальних людей, які не дадуть поширитися неоукраїнському “фашизму”, “нацизму” далі. Тим паче, ми не допустимо того, щоб це було у нас просто поруч!”,  – заявив неадекват.

  Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін розпочав масштабну підготовку до ядерної війни та провів перші підготовчі командно-штабні навчання.

Також ми раніше писали, що  президент РФ Володимир Путін в 2019 році свідомо шукатиме шляхів зіткнення з НАТО і можливості застосування ядерної зброї, однак швидше за все вибере для вторгнення і своєї агресії нові міста і країни.

Джерело: Народна Правда