Зеленському пояснили справжню мету Путіна на Донбасі

Військовий експерт упевнений, Зеленський не знає того, що реально відбувається в країні

Зеленському пояснили справжню мету Путіна на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський не усвідомлює дійсних намірів Кремля щодо України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в коментарі “Обозревателю” зробив військовий експерт Олег Жданов.

Loading...

Він упевнений, що Володимир Зеленський “занурений у теплу ванну” і насправді, не знає того, що реально відбувається в країні. Саме це, на думку Жданова, призвело до емоційної реакції президента в Золотому:

“Чому Зеленський не стримався? Він, мабуть, вперше за часів перебування на посаді президента зіткнувся з дисонансом між тим, що йому доповідають, і тим, що реально відбувається в країні. Цей вибух емоцій у Зеленського через те, що він занурений в теплу ванну”.

Військовий експерт також додав, що судячи із заяв президента України, “він так сильно хоче особистої зустрічі з Путіним, що готовий піти на це навіть ціною здачі території”.

Жданов також звернув увагу на те, що навіть Європа, яка “часто була на стороні Росії”, фактично визнала неефективність “Мінська” і вустами представника Євросоюзу Федерики Могеріні закликала до пошуку нових форматів для вирішення питання Донбасу.

Він також нагадав про реакцію Леоніда Кучми, який “зняв з себе всю політичну відповідальність і за “Мінськ-1”, і за “Мінськ-2”, і за “формулу Штайнмаєра”.

“Він дав зрозуміти всім, що він просто виконував накази президента, спочатку Порошенка, тепер Зеленського. Він заявив, що ця формула не веде до миру, а Мінські угоди взагалі назвав державною зрадою”, – нагадав Жданов.

Жданов резюмував, зазначивши, що стратегічна мета Росії у війні на Донбасі – залишити Україну у сфері політичного впливу Кремля. На думку експерта, прикладом для України могла стати Білорусь, президент якої робить кроки для зменшення залежності від Росії: “Лукашенко шукає шляхи і способи, щоб вирватися з цієї кабали, щоб завтра не стати суб’єктом Федерації”.

Раніше екс-представник у Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний забив тривогу, через план який зараз реалізує Україна на Донбасі. На його думку, він дуже схожий на план Сайдіка, який ніколи не підтримувала українська сторона.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...