Динамо – Шахтар – 2:1: онлайн-трансляція матчу Кубка України

У Києві на НСК "Олімпійський" Динамо виявилося сильнішим за Шахтар і вийшло до чвертьфіналу Кубка України.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

30-го жовтня в рамках 1/8 фіналу Кубка України в Києві на НСК “Олімпійський” Динамо виграло у Шахтаря.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію цього поєдинку.

22.05. Динамо перемагає з рахунком 2:1 і виходить у чвертьфінал Кубка України!

22.04. Одну хвилину додав суддя Копієвський

22.03. Бійка в центрі поля після фолу Шабанова на Тайсона. Гармаш з Тайсоном влаштували розбірки. Класіко є Класіко!

21.58. Циганков і Де Пена вміло тримають м’яч попереду

21.53. Гооол !!! Динамо знову виходить вперед! Після навісу з кутового від Карлоса Де Пени зіграв на випередження Денис Попов і головою вколотив м’яч у ворота Шахтаря!

21.37. Після удару Гармаша м’яч на кутовий перевів Пятов. І знову удар Гармаша тільки тепер головою. П’ятов знову у справі

21.36. Вербич зі штрафного пробив вище воріт

21.35. Вилучення у Шахтаря. За фол проти Вербича Степаненко отримав другу жовту. Склади вирівнялися

21.28. 1:1 в Києві. Все буде вирішуватися в екстра-таймах

21.26. Кутовий у Шахтаря. П’ятов прибіг до штрафної киян. Гооол!!! Степаненко з перемотаною головою забиває видали в ворота Динамо

21.24. Вилучення у Динамо. Володимиру Шепелеву дав суддя червону за підкат ззаду проти Тайсона. Червона картка дуже спірна. За розмови отримав жовту також Сидорчук

21.22. Бущан відмінно зловив м’яч після навісу від Шахтаря

21.15. Шабанов міг забити

21.09. Штрафний для Шахтаря. Добре пробив по низу Тайсон, але повз ворота

21.03. Небезпечний удар Тайсона. повз ворота

21.01. Миколенко навісив в штрафну, але вийшов удар. Пятов перевів м’яч на корнер, після якого пробив Бесєдін вище воріт

20.56. Бєсєдін відібрав м’яч у футболіста Шахтаря, вибіг добре до воріт гірників і спробував перекинути м’яч через П’ятова. Але круглий полетів вище поперечини

20.51. Коноплянка небезпечно пробив повз ворота, але хороша задумка була у Євгена

20.49. Ще один небезпечний штрафний Динамо. Кияни заробляють небезпечні стандарти, але поки голів немає в 2-му таймі

20.48. Сидорчук пробив знову небезпечно в надії забити, як і в першій половині зустрічі. Цього разу вище воріт

20.46. Другий тайм почався також активно. Динамо нормально пресингує, Шахтар хоче відігратися

Динамо – Шахтар 1 тайм

20.23. Перший тайм завершився на користь Динамо з рахунком 1:0

20.21. Хороша атака “гірників”. Тайсон протягнув м’яч до штрафної Динамо і скинув пас на Марлоса, який п’ятою пробив, але Бущан непохитний в рамці. Георгій зафіксував м’яч в руках, як і удар Коноплянки видали через хвилину після того епізоду

20.20.Вербіч зобов’язаний був забивати другий м’яч у ворота Шахтаря. Але на удар словенця зреагував Пятов

20.18. Варто виділити гру опорників обох команд. Шепелев добре грає за Динамо, Коваленко також показує відмінний футбол

20.17. Динамо класно вибігає в контратаки, але завершення повинно бути у киян краще. Спочатку Циганков не віддав пас на тікав один на один партнера. А потім на хороший простріл не встигли динамівці

20.10. Шахтар небезпечний на лівому фланзі, де Ісмаїлі і Євген Коноплянка задають ритм атакам. Кияни відбиваються, не забуваючи про контратаки, під час яких також активний фланг з Вербичем і Караваєвим

19.57. Гооол!!! Динамо повело в рахунку 1:0 після суперголу. Сергій Сидорчук пробив з-за меж штрафного. М’яч, коли летів, поміняв траєкторію і залетів у дальню дев’ять! П’ятов навіть не стрибнув і, стоячи, спостерігав за тим, як ядро влітає у ворота Шахтаря

19.45. Грубий фол Степаненко проти Вербича. Тарас вдарив ногою словенця і заслужено отримав жовту картку. Хоча за такий фол Степаненко можна було і червону показати

19.42. Небезпечний момент біля Динамо. Олександр Караваєв пробив здалеку, П’ятов м’яч зловив

19.39. І знову кияни атакують. Ух! Динамо активно грає в атаці!

19.37. Динамо активно почало матч. І відразу ж кияни створили супермомент з Віктором Циганковим в епіцентрі. Але Шахтар відбився

НАРОДНА ПРАВДА провів онлайн-трансляцію матчу Шахтар-Олександрія (0:0).

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Динамо – Карпати (1:1).

Динамо зіграло внічию з Копенгагеном у матчі Ліги Європи (1:1).

Олександрія зіграла внічию з Сент-Етьєном у матчі Ліги Європи (1:1).

Джерело: Народна Правда