Динамо перемогло Шахтар і пробилося до чвертьфіналу Кубка України

Голи Сергія Сидорчука та Дениса Попова вивели "біло-синіх" до 1/4 фіналу Кубка України.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Кияни переграли “гірників” на домашньому полі.

Loading...

30-го жовтня в рамках 1/8 фіналу Кубка України в Києві на НСК “Олімпійський” зустрілися Динамо і Шахтар, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

На 22-й хвилині Динамо вийшло вперед після чудесного голи у виконанні Сергія Сидорчука, м’яч після удару якого по фантастичній траєкторії влетів у ворота “гірників”.

Перший тайм виграла київська команда.

У другій половині зустрічі гра вийшла рівною. На 89-й хвилині досить-таки несподівано отримав пряму червону картку Володимир Шепелєв.

У більшості Шахтар зміг зрівняти рахунок. На 90+2-й хвилині Тарас Степаненко з перемотаною головою пробив здалеку і забив м’яч у ворота Георгія Бущана.

Все вирішувалося в овертаймах. У дебюті першого екстра-тайму Степаненко отримав другу жовту і був вилучений з поля. Так склади вирівнялися.

Граючи 10 на 10, Динамо змогло вигризти перемогу. Після навісу кутового від Карлоса Де Піни відмінно зіграв на випередження Денис Попов, який головою забив м’яч у ворота Андрія П’ятова.

Динамо перемогло з рахунком 2:1 і вийшло в чвертьфінал Кубка України!

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Кубка України Динамо – Шахтар (2:1).

НАРОДНА ПРАВДА провів онлайн-трансляцію матчу Шахтар-Олександрія (0:0).

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Динамо – Карпати (1:1).

Динамо зіграло внічию з Копенгагеном у матчі Ліги Європи (1:1).

Олександрія зіграла внічию з Сент-Етьєном у матчі Ліги Європи (1:1).

Джерело: Народна Правда