Не дають зарплати: на окупованому Донбасі почалися серйозні проблеми

Про сумні реалії життя на окупованих територіях розповів житель Донецька

Не дають зарплати: на окупованому Донбасі почалися серйозні проблеми
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У так званій “ДНР” життя з кожним днем стає все важчим – житель окупованих територій розповів, що вчителям та медикам зменшили зарплату.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факты, про це на умовах анонімності розповів мешканець окупованого Донецька.

«4 листопада у нас знову “державне” свято – день народної єдності, загальний вихідний. Вчителям, медикам зробили “подарунок”: урізали зарплату. У Донецьку починається нарікання. Поки дуже тихе», – розповів житель “ДНР”.

Він додав, що влада пояснює урізання зарплат війною та агітує шахтарів їхати в Якутію.

«Спілкувався з родичами зі Сніжного, Шахтарська, Тореза. У них влада каже: «Треба потерпіти, війна йде!» А шахтарям виплатили по 25 відсотків зарплати, в тому числі і працівникам Зуївської ТЕС, і «дирочнікам». Гірників активно агітують їхати в Якутію, обіцяють офіційне оформлення та інші пільги”, – додав чоловік.

За його словами, лише протягом місяця з великої шахти у Шахтарську “Шахтарська-Глибока” звільнилося 200 працівників. Натомість у “республіці” з’явилося багато ковбасних підприємств.

“Торгівлі на ринку немає, всі продавці «плачуть, але продовжують торгувати”, – описав сумні реалії донеччанин.

А тим часом колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив, що буде з пенсіями для мешканців “ЛДНР” та чому грошей ніхто не побачить.

Джерело: Народна Правда