Підвищення податків: українцям зробили важливе повідомлення

Про ситуацію із податками в Україні розповіла міністр фінансів

Підвищення податків: українцям зробили важливе повідомлення
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Підвищення податків в Україні у 2019 році не планується.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на НВ, про податкову політику уряду розповіла міністр фінансів Оксана Маркарова.

Коментуючи можливе підвищення податків, міністр звернула увагу на те, що бюджет на 2020 рік побудований на базі діючої податкової системи.

«Ми не плануємо підвищувати податки, ми не закладали підвищені податки ні по базі, ні через відсоток. Це, мені здається, для бізнесу важливо, тому що бізнес повинен розуміти правила гри, і вони повинні бути передбачуваними», – наголосила Маркарова.

Більш того, за її словами, економічне зростання може зробити реальним навіть зниження податків, зокрема податків на зарплату.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують кардинально переглянути прожитковий мінімум та питання оподаткування суми, які витрачає домогосподарство на енергоефективні заходи, а також оподаткування самого прожиткового мінімуму.

До слова, народний депутат від президентської партії “Слуга народу” Олексій Кучер вніс до Верховної Ради законопроект, яким запропонував звільнити роботодавців в Україні від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за працівників, яким не виповнилося 27 років.

Джерело: Народна Правда