ПЦУ одержала чергову потужну перемогу над Московським патріархатом

Архієпископ Ієронім надіслав листа митрополиту Епіфанію

ПЦУ одержала чергову потужну перемогу над Московським патріархатом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Елладська православна церква повідомила про офіційне визнання Православної церкви України – архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім II повідомив про це у листі до глави ПЦУ митрополита Епіфанія.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

У листі йдеться, що Елладська православна церква визнає братські відносини з ПЦУ і з радістю вітає її в родині православних церков світу.

Уточнюється, що лист був відправлений з Священного синоду ЕПЦ 21 жовтня, а в Михайлівський Золотоверхий монастир воно надійшло 28 жовтня. У тексті йдеться про схвалення дій Вселенського патріарха Варфоломія щодо подолання церковного розділення в Україні.

Крім того архієпископ Ієронім привітав Епіфанія з отриманням автокефалії і побажав митрополиту Божої підтримки при виконанні відповідальних обов’язків.

“Радіємо добрій звістці про те, що спільні прагнення та дії увінчалися успіхом і зруйнована перепона, яка стояла між Вами і нами, православними і братами у всьому, перешкода, яка нас розділяла, завдаючи печалі, великі скандали, і великої шкоди всій Церкві і загальним в сучасному світі свідченням Православ’я”, – додав предстоятель Елладської церкви.

Нагадаємо, 12 жовтня Собор ієрархів Грецької церкви визнав автокефалію Православної Церкви України.

Джерело: Народна Правда