Стало відомо, скільки триватиме розведення сил біля Золотого

29 жовтня об 12 годині розпочалося розведення сил в районі населеного пункту Золоте-4

Стало відомо, скільки триватиме розведення сил біля Золотого
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Розведення сил в районі Золотого-4 Луганській області триватиме протягом трьох діб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Міноборони.

Loading...

За словами командувача Об’єднаними силами Володимира Кравченка, 18 жовтня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала останній обстріл ділянки розведення в районі населеного пункту Золоте-4. З цієї причини розведення сил стало можливим тільки зараз:

“В цілому заходи по розведенню сил і засобів відбуватимуться протягом трьох діб. 1 листопада через МЗС буде повідомлено СММ ОБСЄ про завершення процесу розведення військ”.

Кравченко також додав, що об 12 годині з обох сторін було дано білий сигнал ракети, що підтверджує готовність до дзеркального розведення. О 12:15 були здійснені повторні сигнали (зелених ракет) про підтвердження готовності. А о 12:20 почалося практичне розведення сил.

З 12:20 до 14 години були переміщені 15 військовослужбовців підрозділу Об’єднаних сил зі зброєю з позицій на 1 км, вони зайняли заздалегідь підготовлені позиції.

Він також додав, що в залежності від оперативної і тактичної обстановки буде здійснюватися пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах певної ділянки.

Напередодні президент Володимир Зеленський привітав з розведенням сил в Золотому після того, як з’явилося офіційне підтвердження від штабу операції Об’єднаних сил: «Чудово… все відбувається спокійно. На цій ділянці немає обстрілу».

Джерело: Народна Правда