Ці речі заважають ефективному схудненню: медик дала пораду

Боротися із зайвою вагою необхідно обережно та систематично.

Ці речі заважають ефективному схудненню: медик дала пораду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики рекомендують постійно тримати себе у формі та контролювати вагу. У той же час, ефективному схудненню заважають помилки, які постійно допускаються у боротьбі із зайвими кілограмами.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Фахівці відзначають, що боротися із зайвою вагою необхідно обережно та систематично, без сильних стресів. У разі нехтування даною порадою, це може коштувати вам життя.

Для того щоб досягти успіху у боротьбі із зайвою вагою та не нашкодити своєму зоров’ю необхідно дотримуватися наступних порад:
– не можна нехтувати медичним обстеженнями: люди які мають зайву вагу, можуть мати певні порушення у організмі. Якщо такі є, то перш ніж худнути необхідно проконсультуватися із лікакрем. Нехтування даною порадою може спровокувати загострення хвороб;
– не можна приймати препарати для схуднення: основний ефект у них послаблюючий. Вони сприяють швидкому очищенню кишечника. У разі їх безконтрольного вживання, можна спровокувати порушення роботи кишечника та всього кишково-шлункового тракту. Крім того, це призведе до порушення всмоктування поживних речовин та ненадходження їх до організму, що в довгостроковій перспективі призведе до порушення метаболізму та розвитку стійких розладів здоров’я;
– голодувати або переходити на строгу дієт: наслідки можуть бути непоправними від ще більшого набору ваги до важкої інтоксикації, виразки шлунку та ін.
– урізати калорійність їжі – це вірний шлях до важкої депресії, порушення харчової поведінки, сильної слабкості і гіпотонії. Правильним у даному випадку буде поступово виводити зі свого раціону шкідливі продукти, їсти вдвічі менше. Їжа має містити білки, жири і вуглеводи.
– не можна безконтрольно займатися спортом: у всьому має бути розумна межа. До конкретного режиму тренувань необхідно йти поступово. Раптова додаткове навантаження у вигляді бігу, підйому тяжкості і т.д. може обернутися серцевим нападом, інсультом і гіпертонічним кризом. Для вибору правильного режиму занять та навантажень необхідно скористатися допомогою фахівців.

Нагадаємо, щоб не набирати кілограми, не обов’язково мучити себе строгими дієтами і виснажуватися на тренажерах чи під час занять спортом. Фітнес-тренерка і консультантка з харчування Юлія Кудлюк розповіла декілька секретів, які допоможуть позбутися зайвої ваги і забезпечити ефективне схуднення.

Джерело: Народна Правда