Заворотнюк судилося померти молодою: астролог шокувала гороскопом зірки

Астропсихолог вважає, що рак міг виникнути після процедури ЕКЗ - під час процедури дуже активними стають гормони, які можуть активізувати ракові клітини

Заворотнюк судилося померти молодою: астролог шокувала гороскопом зірки
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Анастасія Заворотнюк “включила режим самознищення”, – так вважає відомий астропсихолог Валентина Виттрок.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона написала у своєму блозі.

Як стверджує астропсихолог, у мережі публікують багато брехні про актрису. Наприклад, Анастасія Заворотнюк, впевнена Виттрок, не перебувала в комі, оскільки в її гороскопі нічого про це не сказано. Одночасно з цим, додає вона, вона дійсно перебуває у важкому стані.

«Те, що в ньому є вказівка на ранню смерть „прекрасної няні“, жодним сумнівам не підлягає. Там присутні класичні дані, які говорять про те, що її вік може бути коротким: напружений аспект Сонця до Місяця», — зауважила Валентина Виттрок.

Астропсихолог вважає, що рак мозку (рідні офіційно не озвучували діагноз актриси, але у ЗМІ пишуть, що у неї гліобластома) міг виникнути у Анастасії Заворотнюк після процедури ЕКЗ. Як відомо, під час ЕКЗ дуже активними стають гормони, які у свою чергу можуть активізувати ракові клітини.

Астропсихолог зазначає, що такі клітини є в організмі кожної людини. Валентина Виттрок не виключає, що актриса могла пережити останнім часом сильний стрес, отримати травму або всьому виною може бути гормональна терапія. Клітини почали швидко розмножуватися і з часом перетворилися в пухлину.

Як повідомлялося раніше, Анастасія Заворотнюк написала заповіт і зустрілася зі своєю 11-місячною донькою. Мілі в жовтні повинен виповниться один рік. Анастасія Заворотнюк і її чоловік Петро Чернишов були змушені звернутися за допомогою до медиків, актрисі провели процедуру ЕКЗ. До цієї процедури Анастасія Заворотнюк пройшла повне медичне обстеження, лікарі не виявили у неї відхилень. Однак відразу після пологів актрису атакував рак.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...