Поліцейські встановили контроль над Золотим-4

Процес розведення сил триває

Поліцейські встановили контроль над Золотим-4
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Після того, як в Золотому-4 Луганської області розпочався процес розведення сил, співробітники поліції та нацгвардійці приступили до несення служби в населеному пункті і в районі ділянки відводу військ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  прес-служби Нацполіції.

Заступник голови Нацполіції Вадим Троян заявив, що співробітники поліції несуть службу в посиленому режимі в населених пунктах на зазначених ділянках розведення  для убезпечення мирних жителів і правопорядку.

Зокрема, в населених путктах виставлено додаткові наряди поліції, вулиці цілодобово патрулюють піші та мобільні наряди. У разі необхідності в оперативному штабі миттєво ухвалюються рішення щодо коригування сил і засобів, залучених в охороні правопорядку.

“Ми контролюємо весь периметр під’їзду і виїзду з селища, патрулюємо вулиці, тобто зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку. Ми охороняємо громадський порядок. Це – українська територія, і ми своїх громадян не кинемо”, – наголосив  Троян.

Нагадаємо, розведення сил на Донбасі триватиме – після Петровського та Золотого, аналогічні заходи будуть проводити в районі Богданівки і ще на чотирьох ділянках.

Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив, що розведення сил у Петрівському розпочнеться 4 листопада, але за умови дотримання семиденного режиму тиші.

Джерело: Народна Правда