Рада створила тимчасову слідчу комісію по розслідуванню вибухів на військових складах

Йдеться про вибухи на артскладах в Ічні, Калинівці, Балаклії, Сватовому і Кривому Розі

Рада створила тимчасову слідчу комісію по розслідуванню вибухів на військових складах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада України ухвалила рішення про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) по розслідуванню вибухів на військових складах у період з 2014 по 2018 роки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  стало відомо у ході засідання парламенту у четвер, 31 жовтня.

Loading...

За створення ТСК проголосували 339 народних обранців.

ВР проголосувала за проект постанови №2312 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради України з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів у м. Ічня (Чернігівська обл.), м. Калинівка (Вінницька обл.), м. Балаклія, (Харківська обл.), м. Сватове, (Луганська обл.), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) у період з 2014 по 2018 роки.

Головою ТСК обрано  главу фракції “Слуга народу” Давида Арахамію.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні набув чинності закон про матеріальну відповідальність військових  №1225 “Про матеріальну відповідальність військовослужбовців і деяких інших осіб”. Документ регламентує порядок відшкодування заподіяної шкоди.

Нагадаємо також, Верховна Рада України у цілому ухвалила законопроєкт №0906 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби)”, яким введено нові військові звання.

До слова, 24 жовтня на сайті Верховної Ради з’явився текст проекту Закону про державне регулювання діяльності в сфері організації та проведення азартних ігор. У документі названі суми, в які обійдеться покупка ліцензії на організацію грального бізнесу (казино).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...