Цей продукт є головною причиною набору зайвої ваги

Кожен рік людина в середньому набирає пів кілограма зайвої ваги.

Цей продукт є головною причиною набору зайвої ваги
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, що цей звичний продукт, який ми вживаємо повсякчас, є головною причиною набору зайвої ваги, а його надлишок може спровокувати ожиріння. Вживаючи його ми навіть не підозрюємо про небезпеку, яка на нас чатує.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Французькі вчені попереджають, що цукор, який міститься у напоях набагато небезпечніший за цукор у твердій формі.

До даного висновку науковці прийшли після проведеного дослідження на тваринах. Вони з’ясували, що цукор, який міститься у напоях є головною причиною набору зайвої ваги. На відміну від твердої їжі він залічені дні призводив до збільшення жирової тканини та істотно підвищував апетит.

Дані дослідження є актуальними і для людей. За підрахунками фахівців, головним періодом набору зайвої ваги є вік з 20 до 55 років. Кожний рік людина в середньому набирає пів кілограма зайвої ваги. У перерахунку на роки, це перетворюється у колосальні цифри.

Фахівці відзначають, що лише вода сприймається організмом правильно та втамовує спрагу, всі інші цукровмісні напої порушують обмінні процеси, призводять до дисбалансу та сприяють збільшенню жиру в організмі.

Нагадаємо, іспанські дієтологи розвінчали міф про безпеку продуктів та назвали ті, які в жодному випадку не можна їсти навіть у невеликих кількостях, адже вони смертельно небезпечні.

Джерело: Народна Правда