Угорщина розблокувала заяву послів НАТО щодо України

Сіярто заявив, що пропозиції Угорщини були взяті до уваги в останню мить

Угорщина розблокувала заяву послів НАТО щодо України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини
Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт зняв своє вето з ухвалення спільної заяви послів країн-членів НАТО щодо України за підсумками засідання комісії Україна-НАТО, яке відбулося 31 жовтня в Києві.  За словами політика, причиною рішення угорського уряду стало врахування угорських пропозицій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  йдеться в повідомленні на  сайті МЗС Угорщини.

Уряд Угорщини в останні хвилини розблокував заяву країн-членів НАТО щодо України, оскільки Альянс врахував пропозиції Угорщини.

За словами дипломата, пропозиції стосуються захисту угорської національної меншини на Заході України.

«150-тисячна закарпатська угорська громада може розраховувати на підтримку угорського уряду в майбутньому, і ми ніколи не пожертвуємо ними заради світових політичних ігор», – похвалився Сійярто.

«Сподіваємося, це дасть можливість відновити наші колишні добросусідські відносини», – наголосив дипломат.

Нагадаємо, раніше глава зовнішньополітичного відомства Угорщини Петер Сійярто заявив, що у Будапешта ніколи не було територіальних претензій до певних районів Закарпатської області України.

А до цього міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто називав мовну суперечку між Києвом та Будапештом «серйозним конфліктом» , він обіцяв надалі блокувати просування України в бік Європейського Союзу і НАТО.

Джерело: Народна Правда