Герой матчу Динамо – Шахтар відмовився давати інтерв’ю журналістам

Захисник Динамо Денис Попов вступив у перепалку з представниками ЗМІ після матчу з Шахтарем.

Герой матчу Динамо – Шахтар відмовився давати інтерв’ю журналістам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Денис Попов розкритикував пресу за неправильне інтерпретування його слів.

Loading...

Захисник київського Динамо Денис Попов після закінчення переможного матчу з Шахтарем в Кубку України (2:1) відмовився давати коментар журналістам FootballHub, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Автора переможного гола в поєдинку з “гірниками” обурило, як подали в пресі його коментар в інтерв’ю телеканалу “Футбол 1” за підсумками зустрічі групового раунду Ліги Європи з данським Копенгагеном (1:1).

“Ви там таке написали, що купи не тримається. Навіщо так робити? Не пам’ятаю [кому давав інтерв’ю], на Лізі Європи. Написали таку маячню”, – заявив Денис в прямому включенні YouTube-каналу FootballHub.

У відповідь на питання головного редактора шоу “ПроФутбол” Володимира Звєрова Попов відповів, що все через інтерв’ю журналісту телеканалів “Футбол 1/2” Ігорю Бурбасу.

Попов дійсно спілкувався з Бурбасом, який брав у чемпіона світу в складі збірної України U-20 коментар за підсумками матчу Динамо і Копенгагена.

Саме флеш-інтерв’ю послужило приводом для згадок в окремих українських ЗМІ, що Копенгаген – це “прохідна команда”.

Пізніше сам Бурбас звернувся в Twitter і заявив, що подібні слова Дениса не сподобалися тренеру воротарів Динамо Михайлу Михайлову.

“У Дениса питання до сайтів, які інакше інтерпретували його слова. Прочитавши їх, Михайлов висловив претензію, чому гравець назвав Копенгаген прохідною командою. А такого насправді з його вуст не звучало”, – написав Бурбас, який опублікував у себе в твіттері відео з інтерв’ю Попова після матчу з Копенгагеном.

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Кубка України Динамо – Шахтар (2:1).

НАРОДНА ПРАВДА провів онлайн-трансляцію матчу Шахтар-Олександрія (0:0).

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Динамо – Карпати (1:1).

Джерело: Народна Правда