НАБУ розслідує справу екс-власників ПриватБанку – Рябошапка

НАБУ розпочало розслідування проти Коломойського

НАБУ розслідує справу екс-власників ПриватБанку – Рябошапка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, який нещодавно зізнався у своїх зв’язках в Ігорем Коломойським,  повідомив, що кримінальні провадження, що стосуються можливих розкрадань, скоєних колишніми власниками ПриватБанку, передано для розслідування в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляєИнтерфакс-Украина.

“Зараз ця справа нашими силами практично не проводиться, залишилося дві експертизи, які ми завершуємо. Паралельно кілька проваджень ми передаємо в НАБУ, оскільки з 20 листопада ми взагалі не зможемо розслідувати справи, тому ми повинні консолідувати всі матеріали в одних руках, і практично всі матеріали вже в НАБУ “, – сказав Рябошапка.

Нагадаємо, екс-власник ПриватБанку Ігор Коломойський та його партнер Геннадій Боголюбов мають виплатити 10,9 мільйона фунтів стерлінгів (14,01 мільйона доларів) судових витрат. Таке рішення ухвалив Апеляційний суд Англії та Уельсу.

Раніше повідомлялося, що державний ПриватБанк може подати в суд на колишніх власників фінансової установи, спираючись на англійське право. Це стало можливо завдяки рішенням Лондонського суду на користь банку.

Зазначимо, раніше Володимир Зеленський пообіцяв захищати інтереси країни в питанні оскарження націоналізації ПриватБанку його колишніми акціонерами.

Джерело: Народна Правда