Вбили та кинули тіло під потяг: під Черніговом загадково загинув школяр

Місцеві жителі не виключають, що до злочину причетні діти чиновників, що працюють в судовій системі в Києві

Вбили та кинули тіло під потяг: під Черніговом загадково загинув школяр
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Чернігівській області загадково загинув 14-річний Денис Чаленко. Його знайшли мертвим на залізничних коліях. За версією правоохоронців, хлопець пішов на самогубство, але його батьки впевнені, сина вбили, а щоб приховати сліди злочину, поклали тіло на рейки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Loading...

Напередодні трагедії Денис Чаленко фотографувався для шкільного альбому. Перед цим він пообіцяв мамі повернутися через півгодини. Світлана Чаленко каже, що після фотосесії її син так і не повернувся і його телефон мовчав:

“Вийшов з дому і сказав: “Мама, я тебе люблю! Це були його останні слова… Я потім всі вулиці оббігла”.

Через якийсь час тіло хлопця в позі “калачиком” знайшли на залізничних коліях. Лікарі відразу відзначили, травми на тілі були не характерними для такої смерті.

Батьки, стурбовані словами медиків, пішли на повторний огляд та виявили численні плями крові за кілька сотень метрів від місця трагедії. По цих слідах дійшли до покинутих шляхів, де, на їх думку, і сталося вбивство. Але поліція заявляє, що про вбивство не може бути й мови.

“Цей поїзд — розглядається така версія. Даних, які б вказували на насильницьку смерть, поки у нас немає”, — заявив керівник Прилуцького відділу поліції Олександр Яцик.

При цьому залізничники стверджують, що хлопець лежав уже мертвим на шляхах.

“Дитина лежала на шляхах вже мертва. Звичайно, не збивав! Ви взагалі бачили цю дитину? Він був побитий, які гематоми у нього під очима”, — зазначив помічник машиніста поїзда Сергій Клименко. Він також додав, нібито правоохоронці наполягали, щоб він дав інші свідчення.

Одночасно з цим батьки кажуть, що їм почали дзвонити аноніми. За словами яких, Денис заступився за дівчину, за що його почали бити. Били нібито чотири людини, одна з них зарізала хлопця. Потім тіло відтягнули на залізничний вокзал.

Батько згадав, як напередодні смерті син розповів про погрози. Збереглося і листування, де якийсь хлопець писав Денису: “Я тебе вб’ю, заріжу, закопаю”. Родичі припускають, що до вбивства причетні четверо дітей — двоє місцевих та двоє киян. Є також чутки про те, що до злочину причетні діти чиновників, які працюють в судовій системі в Києві.

Раніше стало відомо, що трагедія в київській школі №173, де з вікна вистрибнула 12-річна школярка Ангеліна Шкуратенко, сталася не через розлучення батьків. Школярку регулярно «травили» із-за кольору шкіри, називаючи мавпою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...