Войовнича меншість продовжує диктувати обридлу політику: Сивохо знову обурив українців

Краще не випробовувати ступінь терпіння і миролюбства президента, - Сивохо

Войовнича меншість продовжує диктувати обридлу політику: Сивохо знову обурив українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній комік Сергій Сивохо, який став радником секретаря Ради національної безпеки і оборони України заявив, що в країні є войовнича меншість, яка не хоче миру.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, коментуючи відведення військ в Золотому, Сивохо заявив, що це крок у правильному напрямку. Він додав, що людей, які живуть на окупованому Донбасі, необхідно навчитися прощати і розуміти.

“Ви знаєте, що почалося розведення сил в Золотому. Це маленький крок, але у правильному напрямку. Більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику. Ось чому ми вже працюємо над створенням Національної платформи примирення і єдності”, – заявив радник секретаря РНБО.

Крім того він висловився, що не варто випробовувати терпіння і миролюбство президента України Володимира Зеленського.

“Поставити на місце “сильною рукою” – це найпростіший шлях. Найскладніше – налаштувати серця і голови всіх українців на єдину хвилю заради єдності нашої країни. Повірте, краще не випробовувати ступінь терпіння і миролюбства президента, я давно його знаю”, – попередив колишній комік.

Висловлювання Сивохо щодо войовничої меншості дуже неоднозначно сприйняли в соцмережах. На нього та його слова обрушився шквал критики українців.

Нагадаємо, раніше Сивохо пообіцяв закінчити війну на Донбасі та розповів, які шляхи для цього він бачить.

Також він запропонував “полегшити життя” пенсіонерам на непідконтрольних територіях, переказуючи гроші прямо на територію “ЛДНР”. Українців обурила ця ідея.

Джерело: Народна Правда