Дієтолог розкрила секрети, як приборкати апетит та схуднути

Порадами поділилася старший дієтолог Британського кардіологічного фонду

Дієтолог розкрила секрети, як приборкати апетит та схуднути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Щоб схуднути, дуже важливо контролювати свій апетит – дієтолог поділилася “хитрощами”, які допоможуть це зробити.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Медик Форум, старший дієтолог Британського кардіологічного фонду (BHF) Вікторія Тейлор розповіла, на що варто звернути увагу тим, хто хоче схуднути.

Маленька тарілка
Порція стандартного розміру може виглядати маленькою на великій тарілці, і це залежить більше від тарілки, ніж від обсягу їжі. Використання тарілки меншого розміру може запобігти переїданню.

Гарніри
Багато хто їсть хліб в якості гарніру. Однак якщо у вас вже є крохмалисті вуглеводи в порції, наприклад, рис, картопля або макарони, то ви подвоїте порцію вуглеводів. Тому, якщо ви знаєте, що захочете трохи хліба, розкладіть всю крохмалисту їжу на тарілці.

Вимірювальні чаші і стакани
Вимірювальні чашки можуть допомогти в правильному приготуванні таких продуктів, як макарони і рис. Використання мірних стаканчиків допоможе оцінити, скільки їжі вам потрібно насправді.

Десерти
Десерт не завжди повинен містити цукор. Яблуко або який-небудь знежирений йогурт з ягодами задовольнить потребу в солодкому без додаткових жирів і цукрів.

Добавка
Ви закінчили їсти, але все ще почуваєтеся голодним? Зачекайте близько 20 хвилин, перш ніж доберетеся до другої порції. Вам може знадобитися деякий час, щоб відчувати себе ситим після їжі, тому дайте мозку час, і вам може не знадобитися ця додаткова порція.

Раніше дієтологи запропонували триденний режим харчування, який допоможе схуднути.

Джерело: Народна Правда