Це все гормони: медики розповіли про симптоми гормонального збою в жінок

Причиною гормонального збою найчастіше є стрес

Це все гормони: медики розповіли про симптоми гормонального збою в жінок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Гормони та правильна робота гормональної системи є дуже важливим чинником здоров’я, медики назвали симптоми гормонального збою в жінок.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Медицина 2.0.

Гормональні проблеми поділяються на декілька типів:

Збільшення щитовидної залози: це метаболічне гормональне захворювання. Щитовидна залоза виробляє надмірну кількість гормонів в організмі, що може привести до серйозних проблем. В даному випадку дуже часто втрачають вагу.

Гіпотиреоз: в цьому випадку навпаки гормони виробляються в недостатній кількості, що призводить до набору ваги, а іноді і до появи зоба. Це характерний наріст, який розташований на шиї.

Дисбаланс естрогенів: іноді жінки страждають від дисбалансу або збільшення рівня естрогенів. Це може привести до появи міоми матки, а також кісти в грудях.

Надлишок кортизолу, гормону стресу. Повсякденні зобов’язання, тривога, нерви – все це призводить до надмірної виробленні кортизолу в організмі, викликаючи серйозні гормональні захворювання.

Було доведено, що гормональний збій найчастіше викликаний стресом. Напружений спосіб життя, нездоровий раціон харчування, недосипання – основні фактори, які беруть участь в дисбалансі.

Раптовий і ненормальний набір ваги – ознака гормонального збою. Крім іншого, збій може супроводжуватися нерегулярним менструальним циклом, фіброзно-кістозною мастопатією, фібромою, ендометріоз, зниженням сексуального потягу, інфекцією сечових шляхів, різким випаданням волосся.

Медики дали кілька порад, щоб гормони були в порядку.

Споживайте антиоксиданти, такі як апельсиновий, лимонний, чорничний сік

Збільште споживання вітаміну А, В (зокрема фолієвої кислоти) і вітаміну D.

Збільште дозу кальцію, магнію, хрому, селену, цинку, йоду і жирних кислот омега-3.

Вживайте масло льону.

Намагайтеся вести здоровий спосіб життя, виконуйте вправи, керуйте стресом, не проводьте багато часу перед комп’ютером або телевізором. Більше гуляйте на свіжому повітрі і приймайте сонячні ванни, але з обережністю.

Раніше повідомлялося про продукти, які можуть призвести до безпліддя. Речовини, що містяться у фастфуді, здатні проникати в яйцеклітини і порушувати їх роботу. До того ж жири, цукор і сіль можуть змінювати обмінні процеси і заважати нормальній роботі статевих органів.

Джерело: Народна Правда