Вживання одного єдиного продукту здатне врятувати серце

Включення цього продукту до свого щоденного раціону істотно впливало на рівень холестерину та здоров’я серця.

Вживання одного єдиного продукту здатне врятувати серце
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нове дослідження лікарів із штату Пенсильванія довело, що вживання одного єдиного продукту щодня здатне врятувати серце та позбавити поганого холестерину.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У ході дослідження лікарі встановили, що вживання одного авокадо вдень, здатне знизити рівень поганого холестерину у дорослих людей з надлишковою вагою та хворих на ожиріння.

Фахівці довели, що включення цього продукту до свого щоденного раціону істотно впливало на рівень холестерину та здоров’я серця.

З огляду на результати дослідження вони дали рекомендацію, згідно якої люди мають додавати до свого раціону авокадо кожен день в обов’язковому порядку.

«Ми змогли показати, що, коли люди включали в свій раціон один авокадо в день, у них було менше дрібних щільних частинок ЛПНЩ, ніж до дієти. Отже, люди повинні розглянути можливість додавання авокадо в свій раціон здоровим способом, наприклад, на тостах з цільної пшениці або в якості вегетаріанського соусу », – сказала Пенні Кріс-Етертон, одна з авторів роботи.

Фахівці відзначають, що учасники експерименту, які щоденно включали у свій раціон авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження та мали більш високий рівень лютеїну, антиоксиданту.

Нагадаємо, підвищений холестерин може привести до серйозних проблем зі здоров’ям, стати причиною хвороб серцево-судинної системи і печінки – медики розповіли, як зрозуміти, що є проблема.

Джерело: Народна Правда
загрузка...