Друга хвиля похолодання: синоптик назвав дату, коли Україну покине тепло

Народний синоптик розповів, коли чекати похолодання

Друга хвиля похолодання: синоптик назвав дату, коли Україну покине тепло
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Народний синоптик Леонід Горбань розповів, коли казкове тепло, яке прийшло в Україну закінчиться та назвав дату похолодання.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

За прогнозом Горбаня, тепло піде на спад вже найближчими днями.

“Післязавтра вже очікується зниження температури на 3-4 градуси. З 24-25 жовтня буде похолодання серйозне, це друга хвиля. Денна температура +7 … + 10, нічна буде доходити до +2 … + 3. І до кінця місяця вже більше потепління не прораховується. З 24-25 жовтня вже різке зниження температури”, – прогнозує він.

Також синоптик розповів про погоду у листопаді – за його словами, на початку місяця температура буде комфортною, +10 … + 14 градусів. Після чого почнеться поступове похолодання, а з 12 по 22 листопада синоптик прогнозує слабкі стійкі морози.

Нагадаємо також, метеорологи розповіли про погоду у листопаді. З 5 по 10 листопада прогнозуються дощі, можливий мокрий сніг. Перші ознаки зими, тобто снігопади, можуть з’явитися після 20-го листопада. У листопаді прогнозуються заморозки вночі, вранці, і локально вдень. Сонячних днів буде трохи менше, ніж у вересні або жовтні, прогнозується поривчастий вітер.

Джерело: Народна Правда