“Капітуляції не буде”: Зеленський підвів підсумки свого візиту на Донбас

Глава держави розповів, що зрозумів під час візиту на Донбас

”Капітуляції не буде”: Зеленський підвів підсумки свого візиту на Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський підвів підсумки дводенного візиту в прифронтове селище Золоте.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook.

Очільник держави розповів, що встиг поспілкуватися з учителями та лікарями, які, незважаючи на складні умови, продовжують робити свою роботу.

“Капітуляції не буде”: Зеленський підвів підсумки свого візиту на Донбас

“Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведенні військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення”, – повідомив Зеленський.

Зеленський заявив, що мешканці Золотого стурбовані через озброєних людей, які оселилися на околиці селища.

“Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Однак готовий і далі говорити і шукати порозуміння. Але одними розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які очікують миру. Це для мене головне“, – сказав президент.

“Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну – підкреслюю це. Капітуляції не буде в будь-якому випадку. Це я кажу як президент і Верховний Головнокомандувач. Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною”, – заявив Зеленський.

А тим часом у п’ятницю, 25 жовтня, проросійські бойовики на Донбасі 13 разів порушили режим припинення вогню, поранено троє українських бійців.

До слова, колишній розвідник, однокурсник президента РФ Володимира Путіна з інституту КДБ Юрій Швець вважає, що реінтеграція Донбасу призведе до величезних проблем – тисячі потенційних терористів на законних підставах виявляться на території України.

Джерело: Народна Правда