У Путіна влаштували істерику через зупинку транзиту газу з РФ

З 1 січня 2020 року Україна буде готова зупини транзит російського газу.

У Путіна влаштували істерику через зупинку транзиту газу з РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У президента Російської Федерації Володимира Путіна влаштували істерику через зупинку транзиту російського газу з наступного календарного року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ефір програми «Свобода слова».

З 1 січня 2020 року Україна буде готова зупини транзит російського газу.

Відповідну заяву зробив в ефірі програми міністр енергетики Олексій Оржель. Він відзначив, що сховища наповнені та такого обсягу газу в них не було вже давно.

“Ми готові до зупинки транспортування по українській території. У підземних сховищах зараз найбільша кількість газу, який закачаний, щоб відбувався опалювальний сезон. З нею ми можемо обійтися взагалі без транспортування або постачання сировини цієї зими. На сьогодні це 21,7 млрд кубів в українських ПСГ”, – сказав Оржель.

Оржель відзначив, що транспортування є важливим, оскільки на ньому можна заробити, однак угода має бути укладена за світовими стандартами, які виключають можливості політичного впливу.

Росія таку новину сприяла вкрай негативно, намагання української сторони отримати справедливі умови транспортної угоди назвала шантажем та спробою отримати для себе вигідні закупівельні та транзитні ціни.

Нагадаємо, Україна стабільно та без перешкод пройде опалювальний сезон відмовившись при цьому від транзиту газу з Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда