Українців попередили про радикальне зростання цін на електроенергію

Вартість електроенергії для населення і для промислових підприємств планують встановити на одному рівні

Українців попередили про радикальне зростання цін на електроенергію
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), анонсували підвищення тарифів на електроенергію для населення і підприємців.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив глава НКРЕКП Валерій Тарасюк в ефірі програми “Свобода слова”.

Loading...

“Це самообман, що ми платимо низький тариф на електроенергію. Ми його платимо в ціні товару: ми платимо низький тариф, за нас його платить хлібозавод, закладає ціну в хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібозавод ще й втрачає конкурентоспроможність – і це ланцюгова реакція “, – пояснив свою позицію Тарасюк і заявив, що в довгостроковій перспективі не існує іншого шляху, як вирівняти вартість електроенергії для населення і для промислових підприємств.

За словами Тарасюка,  різні тарифи на електроенергію для населення і для бізнесу є “раковою пухлиною для української економіки”.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що голова правління “Житомиробленерго” Олексій Шекета заявив, що з 1 липня в Україні буде скасовано нічний тариф на споживання електроенергії для побутових споживачів.

Також ми повідомляли, що Кабінет міністрів змінив формулу розрахунку ціни газу для населення і теплокомуненерго.

Також нагадаємо, що ринок електроенергії в Україні працюватиме по-новому – з 1 липня набула чинності нова модель ринку відповідно до норм закону “Про ринок електричної енергії”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...