Загроза ядерного удару: Горбачов заявив про “охолоджену” війну між РФ та Заходом

Перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що світ повинен позбутися ядерної зброї

Загроза ядерного удару: Горбачов заявив про “охолоджену” війну між РФ та Заходом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

На фоні загострення відносин між Заходом і Росією ядерна зброя має бути знищена – це те, що врятує планету.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю ВВС зробив перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов.

“Поки є зброя масового знищення, і ядерна в першу чергу, колосальна небезпека. Всі народи повинні заявити, що ядерна зброя має бути знищена. Ми будемо рятувати себе і планету”, – вважає Михайло Горбачов.

“Подивіться самі – то тут, то там відбуваються сутички, стрілянина. Кудись летять військові літаки, кудись йдуть бойові кораблі. Це не та ситуація, яка нам потрібна”, – додав він.

Як відомо, свого часу Горбачов разом з президентом США Рональдом Рейганом домовилися про ядерне роззброєння, поклавши край холодній війні.

Однак зараз, на його думку, відбувається нове протистояння між Росією і Заходом. Горбачов називає його вже не холодною, а “охолодженою війною”.

Нагадаємо, в жовтні стало відомо, що в Росії важкий підводний човен стратегічного призначення проекту 955А «Борей-А» «Князь Володимир» вперше провів стрільби міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) «Булава». Випробування МБР «Булава», яку називають «зброя судного дня», відбулися в Білому морі. Під час пуску субмарина перебувала під водою.

Джерело: Народна Правда