Ці шість продуктів містять вбивчий холестерин

Ці шість продуктів містять вбивчий холестерин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Накопичення нальоту в артеріях – це захворювання, відоме як гіперхолестеринемія. Це одна з хвороб, яка сьогодні вражає багатьох людей. Дуже часто причиною є поганий холестерин. Цей жир необхідний в певних кількостях у вашому тілі. Він секретує печінку. Ви також отримуєте його через деякі продукти, в яких він міститься. Холестерин відіграє важливу роль у створенні жовчних кислот, у серцево-судинній функції та в цілій низці процесів, які є важливими для вашого здоров’я.

Проблема в тому, що в надмірних кількостях він спричиняє ряд дисбалансів. І після утворення нальоту в артеріях підвищується ризик страждання коронарними захворюваннями. Отже, щоб запобігти ускладненням здоров’я, важливо знати, чому вони з’являються, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на moyezdorovya.

Loading...

Ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ), більш відомі як “поганий холестерин”, є свого роду жиром, який має здатність накопичуватися у ваших артеріях. Це викликає атероматозний наліт.

Це один із основних чинників ризику серцево-судинної системи. І через те, як розвивається ця хвороба, вона була названа “тихий вбивця”.

Людина має гіперхолестеринемію, коли її виміряний рівень холестерину ЛПНЩ перевищує 130 мг/дл.

Також важливим чинником ризику є, коли рівень “хорошого холестерину” (ЛПВЩ) нижче 35 мг/дл для чоловіків та 40 мг/дл для жінок.

Клінічні симптоми високого рівню холестерину можуть відрізнятися для кожного пацієнта. Загалом, коли проблема знаходиться на стадії початку, вона не викликає переважних симптомів.

З розвитком можуть з’являтися:

 • Важкість або розлад шлунку
  Втома
  Запор
  Хиткість під час переміщення
  Неприємний запах з рота
  Запалення у кінцівках
  Запаморочення
  Головні болі
  Поганий зір
  Біль у грудях

Є декілька факторів, які вступають у дію під час збільшення рівня поганого холестерину у артеріях. Однак більшість випадків пов’язана зі споживанням їжі, яка містить велику кількість такого жиру.

Через це, як для попередження, так і для лікування, важливо видалити їх зі своєї звичайної дієти. Ви повинні замінити їх здоровими варіантами.

1. Вся молочна продукція
Цільні молочні продукти мають високий вміст насичених жирів, через це пацієнти, які мають проблеми з холестерином, повинні видалити всі молочні продукти зі своєї дієти.

В ідеалі, ви повинні замінити їх на “жир” або “знежирені” продукти. Це значно знижує жирність.

Деякими прикладами цільних молочних продуктів є:
Уся молочна продукція
Суміш молока та сливок
Згущене молоко
Крем
Масло та маргарин

2. Сири
Поживна властивість сиру, включаючи рівень холестерину, відрізняється від одного сорту до іншого. Деякі сири мають мінімальну кількість. Інші мають більшу, що підвищує ризик.

3. Червоне м’ясо
Це частина звичайної дієти багатьох людей. Але червоне м’ясо є одним з продуктів, що мають найвищу концентрацію холестерину та насичених жирів.

Ви не повинні їсти його занадто багато. Крім того, варто вибрати менший розріз, позбувшись стільки жиру, скільки можливо.

4. Субпродукти та нутрощі
Ці продукти є прекрасним джерелом вітамінів A, B і D, а також мінералів, таких як калій та залізо.

Попри це, ви повинні регулювати, скільки ви їсте і їсти їх не часто. Це тому що вони містять занадто багато холестерину та насичених жирів.

5. Майонез
Майонез та багато комерційних приправ мають високий рівень насичених жирів, холестерину та калорій.

Дуже легко цього не помічати. Однак постійне споживання спричинити накопичення жиру в артеріях.

6. Комерційні хлібобулочні вироби
Комерційні хлібобулочні вироби мають високу концентрацію цукру, насичених жирів та гідрогенізованих жирів.

Все це разом погіршує вплив поганого холестерину на ваші артерії. Це полегшує утворення твердого нальоту.

Навіть якщо у вас немає високого рівня холестерину, важливо зменшити їхню кількість.
Навпаки, добре збільшити джерела омега-3 жирних кислот, антиоксидантів і клітковини. Усе разом це полегшує позбавлення від високого рівня холестерину.


Нагадаємо, необхідно обов’язково додати в раціон горіхи, вважають фахівці. Їх вживання допомагає вирішити проблему непомірного апетиту.

Нагадаємо також, щоб зберегти здоров’я і фігуру потрібно знати про властивості різних видів м’яса.

Крім того, харчування з двох яєць на сніданок може бути найпростішим способом для більш ефективної втрати ваги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...