В Україні почали масово закривати школи: стала відома причина

В країні позбавляються від малокомплектних шкіл

В Україні почали масово закривати школи: стала відома причина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні закривають школи – перед початком навчального року закрилося майже 200 закладів освіти, але серед них є школи, чию діяльність планують відновити.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН.

Loading...

“За оперативними даними обласних органів управління освітою, на початок 2019-2020 навчального року були закрито майже 200 шкіл. Важливо зауважити, що серед них є заклади, діяльність яких тимчасово призупинена, зокрема перебувають на капітальному ремонті”, — йдеться у відповіді прес-служби Міносвіти на запит видання.

У МОН зазначили, що основними причинами, через які закривають школи, є закриття малокомплектних шкіл та переведення дітей до опорних закладів; аварійний стан приміщень; реорганізація у філії опорних закладів освіти.

При цьому, як свідчать відкриті дані МОН, у навчальному році 2017-18 рр. кожна четверта школа в Україні була малокомплектною, тобто такою, в якій навчалося менше 100 учнів. В рамках адміністративної реформи такі школи підпадають під оптимізацію, тобто їх або закривають або ж реорганізовують у філії опорних шкіл.

Нагадаємо, школи із навчанням російською мовою в Україні планують ліквідувати. На українську мову перейдуть усі школи без виключення, в тому числі приватні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...