Навіщо потрібно худнути: топ-5 головних причин

Зайва вага найчастіше супроводжується цілим комплексом симптомів і хвороб

Навіщо потрібно худнути: топ-5 головних причин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Схуднення позитивно впливає на здоров’я, проблема зайвої ваги не лише у естетиці – дієтолог назвала п’ять причин чому варто схуднути.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Instagram написала дієтолог Інна Забіяка.

Схуднення не лише позитивно впливає на самопочуття та додає енергії, але й вирішує безліч проблем зі здоров’ям.

“Зайва вага найчастіше супроводжується цілим комплексом симптомів і хвороб: високий тиск, порушення обміну речовин, захворювання печінки та шлунково-кишкового тракту, питання репродуктивного характеру. Тому схуднення — одне з найкращих розв’язань проблем зі здоров’ям”, — зазначила Забіяка.

Також немаловажним є й психологічний аспект – схуднення допомагає позбавитися від проблеми залежності від їжі (заїдання стресу), а також підняти свою самооцінку.

Разом із тим, людина, якій вдалося позбутися зайвої ваги, відкриває для себе нові можливості та нові горизонти — в будь-який з життєвих сфер. А головне, має більше шансів налагодити особисте життя.

“Не люблю, коли схуднення зводиться до пошуку чоловіка, але не можна заперечувати той факт, що ставши стрункішими, дівчата привертають набагато більше уваги у протилежної статі”, — підсумувала експертка.

До слова, ефективна дієта без побічних ефектів – мрія багатьох жінок. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна дала поради, як схуднути без шкоди для здоров’я.

Джерело: Народна Правда