У будинку власника “Прямого” проходять обшуки: перші подробиці

Канал сприймає ці дії як тиск на свободу слова

У будинку власника “Прямого” проходять обшуки: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

7 листопада в будинку власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка проводять обшуки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прямому ефірі “Прямого”.

“Володимира Макеєнка на місці ми не бачили, в квартиру ми не заходили, бо вона була закрита. У самому під’їзді ми його не бачили. Хто саме проводить обшуки, ми теж поки що не розуміємо, жодних розпізнавальних знаків на цих людях не було. Представитися і сказати, з якого вони органу, вони нам відмовилися”, – сказав репортер під час прямого включення.

Зазначимо, двері квартири перед обшуком ніхто не зламував. У приміщення зайшли 3-4 чоловіки, а разом з ними дві жінки, які, припускають журналісти, виступили в якості свідків.

Одночасно з цим Depo пише, що обшуки проходять ніби в рамках розслідування справи про можливе фінансування Макеєнком телевізійного каналу “Прямий”, використовуючи належні йому та його синові офшорні компанії Tolbell Holdings Limited (Кіпр), Makwell International S.a. (Панама), Oltenor Capital Limitad (БВО) і Cresendo International Limited ” ( Гонконг).

А Радіо Свобода повідомляє, що обшук у колишнього депутата Верховної Ради Володимира Макеєнка проводять співробітники Державного бюро розслідувань: «ДБР проводить слідчі дії в рамках розслідування виробництва з купівлі-продажу телеканалу “Прямий”.

Раніше про це у себе в Telegram повідомляв юрист Андрій Портнов:

“Я пообіцяв розкрити нові деталі діяльності злочинної організації Порошенка. Два місяці тому ми направили правоохоронцям результати нашого неофіційного розслідування про люксембурзькі рахунки спільника Порошенка по відмиванню офшорних доходів, Володимира Макеєнка, який формально оформив на себе на Кіпрі акції “Прямого”, який досі належить Порошенку.

https://www.youtube.com/watch?v=nvGDS3JwTww

У будинку власника “Прямого” проходять обшуки: перші подробиці

Напередодні п’ятий президент України Петро Порошенко в черговий раз не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань. Як відомо, ДБР здійснює досудове розслідування 12 кримінальних проваджень, у яких фігурує колишній президент України Порошенко.

Джерело: Народна Правда