Війна закінчиться до Нового року: з’явилися цікаві чутки з окупованого Донбасу

Донеччани почали задумуватися над питанням - а що буде з тими, хто весь цей час працював на окупантів?

Війна закінчиться до Нового року: з’явилися цікаві чутки з окупованого Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому Донецьку ходять чутки, що до Нового року війна закінчиться.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю «ФАКТАМ» розповів місцевий житель Віктор Іванович, який довгий час працював на серйозних посадах в державних структурах в Донецьку.

За словами донеччанина, сам він вважає ці чутки малоймовірними, нагадуючи, що окупація Донбасу триває вже майже 2080 днів, тобто, 5 років і 8 місяців.

При цьому перспектива швидкого настання миру основну масу жителів «столиці» «ДНР» чомусь лякає, адже з поверненням української влади декому доведеться відповідати за скоєне, а комусь і зовсім кидати награбоване і тікати до Росії (подейкують, що «чиновники»  калібром побільше  вже прикупили «хатинки» «за поребриком»).

У зв’язку з цим у місцевих все частіше виникає питання – а що буде з тими, хто весь цей час працював на окупантів?

«У нас в під’їзді живе працівник “мерії”. Сидить собі в кабінеті і пише постанови “іменем ДНР”. Зброї в руки не брав. Він залишиться на цій же посаді, тільки в кабінеті тризуб повісить? », – ставить донеччанин риторичне питання.

Нагадаємо, один з ватажків терористичної “ДНР”, так званий “керівник” апарату адміністрації Тельманівського району Сергій Чернявський збирається залишити окуповані території, щоб осісти в Маріуполі на підконтрольній Україні території.

Як повідомлялося раніше, відомий бойовик так званої «ДНР», колишній міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін зробив гучну заяву про примус псевдореспублік до капітуляції.

До слова, з “ДНР” втекли «міністр зв’язку» Віктор Яценко, а також двоє пов’язаних з ним “керівника”: директор IT-компанії «держпідприємства» «Астеліт» Віктор Гущин і директор ДП «Пошта Донбасу» Денис Неудачин.

Джерело: Народна Правда