Медики назвали продукти, які несуть смертельну небезпеку при розігріванні

В них утворюються канцерогенні і токсичні речовини

Медики назвали продукти, які несуть смертельну небезпеку при розігріванні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці в галузі медицини з’ясували, що деякі продукти в розігрітому вигляді можуть призвести до онкологічних захворювань.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють ЗМІ.

Loading...

На думку вчених, повторна термічна обробка протипоказана білковим продуктам – яйцям, м’ясу і грибам.

Так, розігріті омлет і яєчня повністю втрачають корисні властивості, при цьому в них утворюються небезпечні канцерогенні і токсичні речовини.

Погано засвоюється організмом і повторно «приготоване» м’ясо, в якому швидко руйнуються легкозасвоювані білки.

Розігріті гриби, крім найстрашніших сценаріїв, майже гарантовано можуть привести до проблем  травної системи.

Нагадаємо, рак грудей посідає перше місце серед поставлених онкологічних діагнозів в Україні. Щороку в країні від неї помирає близько дев’яти тисяч жінок, серед яких чимало молодих. Але, за словами лікарів-онкологів, вони могли б жити, якби були уважнішими до свого здоров’я.

Нагадаємо, група американських вчених з Рочестера зробила сенсаційне відкриття. Дослідники відкрили протипухлинний ефект антиоксидантів епігалокатехін галат (Epigallocatechin gallate – EGCG), який міститься в зеленому чаї. Він припиняє розмноження ракових клітин, зокрема, в клітинах крові.

Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...