Арешт майна та заборона виїзду за кордон: жорстка боротьба з комунальними боржниками

У випадку звернення до суду, з метою стягнення заборгованості, будуть нараховані 3% річних за кожну послугу та інфляційні втрати.

Арешт майна та заборона виїзду за кордон: жорстка боротьба з комунальними боржниками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні починається жорстка боротьба з комунальними боржниками, тим хто має заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг можуть обмежити право виїзду за кордон, а також арештувати все майно.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Апостроф».

Наразі велика кількість споживачів житлово-комунальних послуг мають істотну заборгованість та тривалий час не розраховуються за спожиті послуги.

З метою стимулювання розрахунку за отримані послуги та розрахунку із наявними боргами, у боржників можуть виникнути проблеми із виїздом за кордон.

Крім того, за наявності великих боргів, шляхом подачі відповідної заяви до суду, на майно боржників може бути накладено арешт.

У випадку звернення до суду, з метою стягнення заборгованості, також будуть нараховані 3% річних за кожну послугу та інфляційні втрати, а боржник також зобов’язаний буде відшкодувати всі судові витрати. Судові витрати можуть скласти 2 тис гривень.

“Ми намагаємося вирішити питання в досудовому порядку, але якщо вже справа дійшла до суду, то наслідками для споживача може стати арешт майна і заборона виїзду за кордон”, – заявив генеральний директор “Центру комунального сервісу” Андрій Щербина.

Нагадаємо, отримувачам субсидій та пільг підготували неприємний “сюрприз” у платіжках. Вони тепер будуть приходити на повну суму вартості житлово-комунальних послуг та підлягатимуть обов’язковій оплаті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...