“Сильна”: Анастасії Заворотнюк присвятили пісню

Друзі намагаються підтримати артистку в її боротьбі з важкою хворобою

”Сильна”: Анастасії Заворотнюк присвятили пісню
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Російська актриса Анастасія Заворотнюк, як і раніше, знаходиться в важкому стані, проте багато людей намагаються підтримати артистку в її боротьбі з хворобою. Так, подруга покійної російської співачки Юлії Началової Альона Кравець присвятила хворій на рак Анастасії пісню.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, що її нова пісня «Сильна» присвячена Заворотнюк, журналістам розповіла сама Кравець.

«Я знаю, що Настя зараз мужньо бореться з хворобою, показуючи всю свою волю, всю свою силу. І мені хотілося б її підтримати, побажати впоратися з бідою і знову підкорювати нас красою, талантом, її неповторною харизмою. Я впевнена, що у неї і її близьких вистачить терпіння, сили і міцності духу», – зазначила співачка.

Відзначимо, що раніше Кравець присвятила свою композицію «Я не така, як усі» подрузі і колезі Юлії Началовій.

Нагадаємо,  чоловік Заворотнюк Петро Чернишов вперше за багато місяців вийшов до журналістів. Однак поговорити з ним репортери не встигли: Чернишов швидко сфотографувався з колективом і буквально втік.

Раніше знайомий Заворотнюк зазначав, що актриса після двох операцій знаходиться в свідомості і цілком адекватна: «Ви неправильно уявляєте собі операцію: що розрізали череп, як кавун, і там метушаться. Зараз сучасні методи: робиться невеликий отвір, туди вводять мікронож і лазером видаляють пухлину». Він додав, що генетичний аналіз ДНК і ряд інших тестів, зроблених актрисі, показали, що її організм має великий запас життєвих сил.

Джерело: Народна Правда