Ватажок “ДНР” спалахнув погрозами через розведення сил у Петрівському: подробиці

Терористи запевняють жителів "республіки", що це Київ зірвав розведення сил на ділянці "Петрівське - Богданівка" 4 листопада

Ватажок “ДНР” спалахнув погрозами через розведення сил у Петрівському: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Ватажок “ДНР” Денис Пушилін загрожує вивести на ділянку розведення сил у Петрівському силовиків “республіки”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, бойовика цитує пропагандистське видання “ДАН”.

Loading...

Таким чином Денис Пушилін відреагував на заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який повідомив, що після розведення військ на Донбасі туди повинні увійти правоохоронці і військовослужбовці Національної гвардії України.

“Відповідально заявляю, що у разі виникнення ситуації, при якій на ділянках розведення з’являться представники української поліції і нацгвардійці, також дзеркально і симетрично на цих територіях будуть присутні представники силових відомств “ДНР”: “Міністерства державної безпеки та Міністерства внутрішніх справ”, — заявив Пушилін.

Окремо він пригрозив, що за таких умов процес розведення сил на нових ділянках стане нездійсненним. Ватажок “ДНР” також вирішив поправити тимчасового повіреного у справах США, зазначивши, що текст Рамкового рішення Контактної групи говорить про те, що на дільницях розведення сил не можуть знаходитися будь-які збройні формування, за винятком офіцерів Спільного центру контролю і координації режиму припинення вогню.

Як повідомлялося раніше, Україна має намір сьогодні, 8 листопада, о 12 годині приступити до розведення сил у населеному пункті Петрівське на лінії розмежування. Це рішення було анонсовано раніше в штабі ООС за умови, що на Донбасі дотримується режим “тиші”. При цьому, як вже відомо, 7 листопада ситуація на Донбасі загострилася: бойовики 20 разів порушили режим припинення вогню, в результаті загинув один військовослужбовець ООС, ще четверо отримали поранення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...