Імпічмент Трампа: планується опублікувати ще одну стенограму розмови з Зеленським

Головною умовою оприлюднення стенограми є бажання демократів.

Імпічмент Трампа: планується опублікувати ще одну стенограму розмови з Зеленським
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий опублікувати ще одну стенограму телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Відповідну заяву він зробив на Південній галявині Білого Дому перед вильотом у штат Джорджія, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Трамп відзначив, що перед телефонною розмовою із Зеленським він мав ще одну розмову з президентом України. Це була перша розмова та відбулася вона у квітні цього року.

Президент США підкреслив, що він готовий її оприлюднити та не має з цим «жодних проблем».

Головною умовою її оприлюднення, за словами господаря Білого Дому, є бажання демократів.

“Тепер їм (ред. – демократам) потрібен мій перший дзвінок із Зеленським. У мене перед липневим дзвінком була телефонна розмова з президентом України ще у квітні. Я розумію, що їм це сподобається, і у мене немає проблем з тим, щоб передати стенограму їм”, – заявив президент США.

Нагадаємо, у команді президента Володимира Зеленського прийняли рішення не зустрічатися з людьми, які представляють інтереси особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.

Курт Волкер заявляв про те, що попереджав особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані про ймовірність дезінформації з боку українських політиків стосовно колишнього віце-президента Джо Байдена і його сина Хантера.

Колишній спеціальний посланник США по Україні також стверджував, що давав президентові України Володимиру Зеленському поради по спілкуванню з Дональдом Трампом.

Джерело: Народна Правда