«Брежнєва обігнав»: чоловік Пугачової жорстко розкритикував Путіна

Максим Галкін висміяв Путіна і російських пропагандистів

«Брежнєва обігнав»: чоловік Пугачової жорстко розкритикував Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Російський гуморист Максим Галкін під час свого виступу на концерті у Новосибірську  в різкій формі висміяв ситуацію в Росії і політику президента РФ Володимира Путіна.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео з’явилося на YouTube.

Так, Галкін заявив, що на російське телебачення повернулися радянські часи “в гіршому сенсі слова”, а Володимиру Путіну, який вже править більше, ніж Леонід Брежнєв,  “нудно” з росіянами.

“Ми тут ниємо “як нам далі жити”, а він нам: “Потерпіть, затягніть поясок”. І ми все затягуємо – хто на поясі, хто на шиї “, – пожартував Галкін.

Не залишив без уваги гуморист і Україну:

«Весь час розповідають про Україну. Мене вже так це дістало — я ж не в Україні живу! Що ви мені весь час про неї розповідаєте? Ви нам про нас розкажіть. Таке враження, що у нас все налагодилося і залишилося тільки українцям допомогти», — обурився Галкін.

Нагадаємо, раніше у російському місті Санкт-Петербург “поховали” президента РФ Володимира Путіна та його його активних пропагандистів і поплічників – на старовинні могили причепили їх фото.

Також у березні в Москві “поховали” президента РФ Володимира Путіна – його “могилу встановив в Москві активіст з Набережних Челнів Карім Ямадаєв, якого заарештували на 28 діб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...