«Мамо, вибач»: українська співачка розповіла, як майже опинилася у в’язниці

Alina Pash в Ізраїлі порушила закон країни

«Мамо, вибач»: українська співачка розповіла, як майже опинилася у в’язниці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Українська 26-річна реп-виконавиця Аліна Паш (Alina Pash) ледь не потрапила до в’язниці за кордоном. Під час своєї подорожі до Ізраїлю дівчина порушила закон, але дивом уникла покарання.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про інцидент, який трапився з нею і її хлопцем в чужій країні, співачка розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій.

“Подорожувати – моя пристрасть. Крім Америки, були зараз в Ізраїлі, побували в Тель-Авіві, Єрусалимі. В Єрусалимі мене мало не забрали до поліційної дільниці”, – зізналася Аліна.

Як виявилося, реперка надумала покурити траву, яка заборонена на території Єрусалиму.

“Є така штука, як CBD. Це травичка, але без ТГК (тетрагідроканнабінол), яка не паморочить, а  розслабляє, і вона легальна в багатьох країнах. Але не в Єрусалимі. У Тель-Авіві – так. Я замість таблеток вирішила покурити собі CBD, тому що вона легальна в Тель-Авіві нібито. Але виявилося, що ні. Мене мало не забрали до дільниці. Мама, пробач. Тато, пробач”, – говорить Alina Pash.

Нагадаємо, українська реп-співачка Аліна Паш, яка взяла участь у святкуванні Дня Незалежності в Києві  і в особливій манері виконала куплет гімну України, відповіла хейтерам на їхні образи та погрози. Реперка пояснила свої поїздки в анексований Крим і в Росію, і додала, що не боїться тих, хто загрожує їй та її родині.

Джерело: Народна Правда