«Провалимося в пекло»: в Україні стався сильний землетрус

В одному з будинків окупованої Макіївки впала плита перекриття

«Провалимося в пекло»: в Україні стався сильний землетрус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У неділю, 10 листопада, в окупованій Макіївці (Донецька область) стався землетрус, причини якого наразі невідомі. Внаслідок сильного підземного поштовху в місті зазнав серйозного пошкодження один з житлових будинків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в соцмережах повідомляють очевидці з окупованого міста.

Loading...

У селищі Об’єднане, що входить до складу тимчасово непідконтрольного українському уряду міста Макіївка Донецької області, жителі знову поскаржилися на підземні поштовхи невідомого походження – в будинку впала плита перекриття. Загадковий землетрус стався в неділю близької 10-ї ранку, який і міг спричинити руйнування.

За словами місцевих жителів, поштовхи тривають і надалі, і вони побоюються, що постраждають інші будинки.

«Провалимося в пекло»: в Україні стався сильний землетрус

“З такими темпами, скоро всі будинки заваляться, – відзначили в мережі.  – 10:00 – поштовх. І будинок, як холодець, довго гойдався. Резонанс від струсів збільшується. 49 квартал”.

Тим часом так звана влада «ДНР» приховує справжні причини землетрусу – бойовики намагаються переконати, що вони носять природний характер і пов’язані з віком будівель, усадкою грунту і т. д.

В даний момент невідомо, що саме є причиною підземних поштовхів – сейсмічна активність виключається, оскільки жителі інших районів Макіївки нічого подібного не помічали.

Відзначимо, що раніше журналіст і блогер Денис Казанський писав про пекло, в яке може провалитися Макіївка.

«Провалимося в пекло»: в Україні стався сильний землетрус

Нагадаємо, раніше сейсмологи попередили, що найближчим часом в Україні може статися потужний землетрус, який, ймовірно, найбільше зачепить Закарпаття. При цьому новий землетрус може досягти потужності в 8 балів, а поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Нагадаємо також, на Закарпатті 28 вересня в районі села Колочева Міжгірського району було зафіксовано незначний землетрус. Магнітуда коливання становила 2,0 бали.

До слова, раніше ми розповідали про основні правила поведінки під час підземних поштовхів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...